| nuamabsolutnicioidee a întrebat:

Mai știți când am întrebat ce pot face cu telefonul dacă am probleme? Ei bine, au revenit sad

L-am resetat, după aceea a funcționat corect. După vreo săptămână, poate 2, au revenit problemele, dar pentru o perioadă de timp, nu foarte mult. Au revenit după vreo lună sau două... L-am resetat, dar face tot la fel crying

Am curățat telefonul, l-am resetat, l-am folosit cu mâinile uscate... Dar la fel.

Aveți cumva idee de la ce este? Eu am impresia că este de la soft.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Mers cu el intr-un service acceptabil GSM si lasat la reparat.
Unii vreti ca totul sa se rezolve de la sine si gratis, nu tatut in viata sunt servicii pentru care trebuie sa platesti si sa mai si cheltui bani din cand in cand.