| AndreeutzaDragutzica a întrebat:

Maicamea si-a loat un iphone 4s, are micro sim card de la Vodafone,, as vrea sa stiu daca aceste cartele mai micute se gasesc si la cosmote deoarece vreau sa imi iau iphone 5, deci exista si cartele de genul acela la cosmote?

4 răspunsuri:
| GFStep a răspuns:

Da, exista, mergi la ei la shop.

| dragonslep a răspuns:

Deci te duci cu cartela ta si ei acolo ti-o tae

| valentino52 a răspuns (pentru dragonslep):

Cum sa taie cartela pentru iphone 5? La iphone 4s e microsim care merge taiat, la iphone 5 este NANOsim care nu merge taiat. Este mult mai mic si nu doar in lungime/latime dar e si mai subtire! Oricum unde vinde iphone 5 are si cartela nanosim.