| anonim_4396 a întrebat:

Mâine doresc să-mi cumpăr un iPhone de maxim 3-4 milioane. Fără abonament şi de astea. Telefonul şi accesoriile lui. Ştiţi vreunul după regulile de mai sus?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Deci, la banii aceştia, NU găseşti decât telefoane SECOND ( mai vechi ) - vezi linkul :

http://www.okazii.ro/iphone/?pret_max=400

8 răspunsuri:
| adrybubuok a răspuns:

Nu exista iphon la 3-4 mil la liber doar daca e chinezarie la abonament da nu stiu asta e parerea mea si o carcasa costa vreo 50 de lei

| Niiiicu a răspuns:

Iphone 2 si cu putin noroc 3-ul

| chileban a răspuns:

Nu o sa gasesti iphone la pretul asta ar sunt telefoane pe senzori ieftine si LG si Motorola du-te la un magazin de telefonie intr-un oras mai mare si gasesti apropo de iphone nu gasesti mai ieftin de 200-300 de euro funda?

| cuib a răspuns:

Iphone 0.1 poate cu mult noroc big grin

| PяInCєSs a răspuns:

Cauta si tu pe vandtelefon.com poate ai noroc si gasesti un iphone 3, folosit evident.

| dianaandra1467 a răspuns:

Atunci, la 5-6.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici unul nu ati avut dreptate. Am luat cu abonament ALCATEL one touch Hello Kitty 918. Si e nou :\ Nu secound.