| nexux a întrebat:

Merge pes 2011 pe android 2.2 am un telefon LG p 350. daca da funda (pentru cel mai bun raspuns plus ceva linkuri)

Răspuns Câştigător
| 0x11111051 a răspuns:

Http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=216056

Ca sa descarci, iti va trebui loghinul si parola. Tine pe a mea:
loghin; parola
avira. tank; dima1997

Dupa asta apasa pe "Скачать:
версия: 1.0.6 Прикрепленный файлPro_Evolution_Soccer_2011_v1.0.6.apk ( 1.26 МБ )"

Chiar daca e site rus, joaca e in eng.

P.S.: Acolo scrie ca" Pentru utilizatorii LG, patch - rezolvarea bagului atunci cind, apasind pe ecran apare o putere forta pe procesor." insa adresa e moarta.

Descarca versia 1.0.6