| Anomim2025 a întrebat:

Merge reteaua Digi Mobil pe Blackberry Passport?

Răspuns Câştigător
| gratargratar a răspuns:

Merita.
Daca il folosesti pentru business, merita pe deplin. Niciun telefon nu il poate bate ca productivitate. E perfect optimizat.
Daca vrei pentru jocuri, atunci probabil mai bine iti iei un iPhone, pentru ca Blackberry nu are multe jocuri.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Este generatie 4G, nici la alt caracteristici nu vad vreun inconvenient.

| LTAA a răspuns:

In mod normal este compatibil, daca il iei din Romania. Riscant este cu 4G, deoarece Digi are o antena diferita de 4G. Verifica pe link-urile de mai jos daca telefonul are acea antena.
http://www.rcs-rds.ro/4g
http://www.gsmarena.com/blackberry_passport-6457.php

| gratargratar a răspuns:

Am eu Blackberry Passport pe Digi. Functioneaza fara probleme.
E un telefon exceptional.

| Anomim2025 explică (pentru gratargratar):

Merită 1.000 de lei în opinia ta? Nou din magazin happy

| gratargratar a răspuns (pentru Anomim2025):

Merita.
Daca il folosesti pentru business, merita pe deplin. Niciun telefon nu il poate bate ca productivitate. E perfect optimizat.
Daca vrei pentru jocuri, atunci probabil mai bine iti iei un iPhone, pentru ca Blackberry nu are multe jocuri.

| nicaseby a răspuns:

Functioneaza pe orice tip de telefon, dar cu conditia ca acesta sa aiba 3G.