| Alxblx a întrebat:

Merita 690 de lei pentru un iPhone 7 plus gold, decodat cu cip (go free)? Nu prea sunt familiar cu acest,, go free’’ puteți sa-mi spuneti?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu prea merita 700 de lei un telefon SH.
Daca din intamplare e un telefon stricat si reparat cu piese ieftine (doar un exemplu), in cateva zile poate deveni o carcasa inutila, pe care ai dat 690 de lei.

| anonimg a răspuns:

Subscriu la cea a spus NoTurbinaNoGood. Si daca mai are si contul de iCloud, atunci poti sa il arunci direct la gunoi.