| Katalinn699 a întrebat:

Merita banii Huawei Mate 20 lite? Daca nu de ce

Răspuns Câştigător
| Anonimbb1 a răspuns:

Da Huawei Mate 20 lite este un telefon bun deoarece am si eu un prieten care are același tip de telefon și zice ca merita bani pe el deoarece are memorie și bateria tine destul de mult, doar dacă as fi in locul tău poți caută pe anumite pagini despre componentele telefonului, dacă vrei da-mi un mesaj și iti pot trimite un link către o anumită pagina. SPER CA TE-AM AJUTAT
FUNDA?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, merita din plin.
Este o achizitie foarte buna, la raportul calitate-pret-performanta.

| debarasator63 a răspuns:

Da, il are nepotul meu de acu 2 zile. E foarte bun, in banii astia. Il recomand.

| Katalinn699 explică:

Da