| trulexul a întrebat:

Merita iphone 6s in 2019?

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nu.

| trulexul explică (pentru gelu1970):

Argumente?

| gelu1970 a răspuns (pentru trulexul):

E un iphone nenorocit, vechi, cu baterie și randament slab deoarece așa e conceput și fabricat pentru fraierii ce vor să iși arate domnia și prostia pe mesele din cluburi.
Terminal scump ce nu oferă nici jumătate din posibilitățile altor telefoane nu fabricate de Apple.
Telefoane ce costă mult mai puțin și cu caracteristici superioare.
Probabil că trăiești cu iluzia de a avea iphone. O să regreți după ce o să realizezi că ai cheltuit pe o castană. Intrebarea mea e: care e telefonul cel mai bun ce ai avut?
Ca să imi dau seama ce bune sau rele experiențe ai avut cu un smart.

| trulexul explică (pentru gelu1970):

Cel mai bun, pai, asta pe care il am acum, am un p20 lite dar vreau sa incerc iOS de mult timp.

| gelu1970 a răspuns (pentru trulexul):

Ai un telefon ok.
In Android ai libertatea de a face ceea ce vrei
In IOS vei face ceea ce vor ei
Telefonul tău e de generație nouă.
6s e un model descatalogat.

| Bogdan70001 a răspuns:

Doar daca esti cocalar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai daca esti fan Apple. La ce specificatii are si pentru cat costa... Nu prea merita. Cu 1600 lei iei un Huawei care dă urat de pamant cu iphone.