| realorfantastik a întrebat:

Merita sa cumpar telefonul Samsung galaxy fame? de ce DA? de ce NU? FUNDA!:*

4 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Are un procesor ok si o camera buna.
Este un telefon bun, dar fara pretentii. happy

| xAliya a răspuns:

Parerea e ca nu, am avut acest telefon insa am intampinat probleme cu semnalul imi tot pica fie mi se bloca touch ul si nici bateria nu tine foarte mult decat daca scrii cateva msj si un apel sau doua de cateva min pe zi.Nu m a multumit acest telefon, iti recomand cu caldura sa mai cativa banii si sa ti iei Samsung s3 mini(il poti prinde la o reducere buna de black friday) sau galaxy trend care este mai bun.

Răspuns utilizator avertizat
| xAliya a răspuns:

Samsung mini 2 mi se pare mult mai bun mai ales ca bateria rezista mai bine.Touch ul e ok nu se blocheaza...pe net se misca ok..nu astepti n anii pana sa se deschida o pagina, nu se blocheaza.Este un telefon mai mult decat ok.