| Anonim9431222 a întrebat:

Merita sa cumpar un iphone x start si sa-l repar?
Va mai merge ca inainte?
Face idul va functiona?
Care este pretul de reparare?

3 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Depinde cât de degradat este. Te sfătuiesc totuși sa achiziționezi unul nou chiar și dacă este o ediție mai veche ori unul in stare buna. Poate va merge o săptămâna însă nu poți garanta acest aspect și peste 6 luni. Costul reparației se estimează in funcție de cât de stricat este însă trece de 400-500 de lei pentru ca face parte din generația X.

| Anonim9431222 explică (pentru Nirvanaaa):

Am gasit un service cu garantie 12 luni acum su stiu

| Alle236 a răspuns:

Daca vrei da poti
bineinteles daca te pricepi altfel va iesi mai scump decat daca iti iei unul la mana a doua sau poate si nou bineintelesc conteza si cat de tare e destricat