| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa cumperi un telefon iPhone care nu are versiunea pro sau max?

1 răspuns:
| RoCkKiD a răspuns:

Ala normal si ala pro sunt aproape la fel, diferenta se vede mai mult intre ele si max. Si depinde ce nevoi ai.
Daca vrei un telefon ok, da merita. Daca vrei cele mai calitative poze care le poti face cu un dispozitiv Apple atunci vrei varianta Max.

Acum, ce-i drept, 90% din oameni nu vad diferenta, da' se simt mai bine ca si-au luat chestia mai scumpa.