| Razbunatorul a întrebat:

Merita sa dau la schimb un a5 2016 ssi inca 500 de lei pe un galaxy s6 edge?

8 răspunsuri:
| Razbunatorul explică (pentru CristiDinBucuresti):

Si dc nu? argumenteaza

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Razbunatorul):

Pentru ca nu stii cit de uzat este telefonul pe care îl vrei, pe de altă parte, sa mai dai tu inca 500 lei mi se pare mult, e totuși vorba de 5 milioane lei vechi, nu 50 lei, si acum toate firmele de telefonie se "bat" in oferte, telefoane incepînd de la 1 leu, cu garantie, acum bineinteles ca telefoanele alea nu sunt de firmă, samsunguri, sunt "trompete" gen Huawei Allview, si multe altele no name, practic decizia este a ta, dar sa nu plîngi după bani cand o sa i ti dai seama ca telefonul este o tigaie, un jaf.

| Razbunatorul explică (pentru CristiDinBucuresti):

E uzat timp de 7 luni

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Razbunatorul):

Ti am zis, tu stii, daca i ti place si arata bine, si ai de dat bani, i al.

| HTH a răspuns:

Ia-ti Huawei P9. E mai ieftin si mai bun!

| Razbunatorul explică (pentru HTH):

Dude eu dau la schimb nu cumpar

| HTH a răspuns (pentru Razbunatorul):

Atunci da.