| dragonslep a întrebat:

Merita sa dau un Galaxy S4 pe un Iphone 5, 5c sau 5s, având în vedere ca NU as mai vrea sa dau vreo diferența.
M-ar interesa camerele în general, care sunt mai bune și care e mai fiabil și mai ok la aspect

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se merită!

Eu aş rămâne la Samsung Galaxy S4 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

"Merita" nu cum ai scris tu. Eu n-as da un Samsung pe un iPhone. Cele mai bune telefoane sunt pe Android. iPhone merita pentru cine are bani. Cat despre Windows sunt chiar pe penultima treapta inaintea Symbianului.