| LaccboGaming a întrebat:

Merita sa dau un Huawei p8 lite pe un Asus zenfone go + 200 ron de la el

4 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Nu ai specificat ce model de Asus Zenfone Go, sunt vreo 7-8.
Indiferent de model îți recomand să stai la ce ai acum că acest schimb nu te avantajează în nici un fel.

| Pool77 a răspuns:

Nu stiu, si Asusurile sunt niste "petarde".
Are un prieten Asus Zenfone 2 parca, l-a trimis in garantie de 2x cu placa de baza arsa, n-a stiut cum sa scape de el.
A scapat de el, l-a dat sub pretul pietei.

| Seven07 a răspuns:

Nu chiar, Asus nu au telefoane rezistente, p8-ul e un telefon foarte bun in plus bacteria de la zenfone go e jalnica pentru un ecran de 5', eu nu as face schimbul, p8-ul e un telefon foarte foarte reusit, parerea mea.

| Nhamnhumhebhaaa a răspuns:

Nup eu am Asus zenfone 2 Ze500kl si am un prieten cu Huawei p8 lte si spune ca nu e atat de multumit de el cum spera