| Atti12 a întrebat:

Merita sa dau un Samsung galaxy A70 pe un Samsung galaxy s8 sau un Iphone 7?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu dupa parerea mea pentru ca este mai nou! De ce l-ai da pe ceva mai vechi si mai slab in performanta?

| Emima19 a răspuns:

Nu le am cu schimburile, dar recomand iPhone. Depinde cum te înțelegi tu cu el, dar mie mi se pare atat de fain, de pe la vreo 15 ani am început sa folosesc iPhone și nu am mai schimbat firma, eu ma înțeleg foarte bine cu ele