| Alex1738829 a întrebat:

Merita sa imi cumpar iphone 7 plus in 2020? Vreau sa fac upgrade de la Samsung!

Răspuns Câştigător
| mustafateke7 a răspuns:

Bună, acum depinde de la ce model de Samsung faci upgrade, dar sincer, in 2020, telefonul nu isi face deloc banii...Baterie foarte mica, camera slaba, slotul de card de memorie nu exista, memorie putina, cu acesti bani iti poti achizitiona un note 10 lite, a71, a80.
Nu te lua dupa toti fitosii acestia cu Apple, doar marul de pe spate este de el happy
Ca sa atingi performantele unui Samsung, iti trebuie minim iphone x...
Raspunsul meu este nu, nu merita, deloc banii, voiam sa fac aceeasi alegere ca si tine, dar noroc ca am ezitat.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După părerea mea nu.
Mai bine îţi cumperi un Galaxy S9 sau S10, S10+.

| CdeMetal a răspuns:

Daca vrei doar sa te dai smecher cu el la saraki merita, desi ai optiuni mult mai bune care nu sunt lansate in 1900 toamna.

| andiceasu95 a răspuns:

Daca tie iti place de ce nu?

| Alex1738829 explică:

Asa au zis toti, si eu, pana am aflat ca iphone e facut sa tina in timp, iar Samsung e facut sa tina 2 ani maxim cu toate bug-urile lui,(Android-ul in general)