| BauBauRacing a întrebat:

Merita sa imi cumpar un Iphone 5s? Acum am un Huawei p8 lite. Ce parere aveti?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se merită :)

Dintre acestea, eu aş alege Huawei ( Ascend ) P8 Lite deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......huba2j.php

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Nu prea merită. Deși, iPhone e firmă bună dar, e firmă mai mult de fițe. Oricum, dacă nu ai multe așteptări de la un telefon și îl vrei doar pentru fițe, navigat pe net atunci iPhone e perfect.

| armos a răspuns:

Nu. Iphone are piese slabe! Si telefonul tau e destul de bun. Eu zic ca mai bine il pastrezi!

| Silvyu_Stratulat_2000 a răspuns:

Clar nu. L a un iphone iti trebuie net zilnic si nu este atat de bun! Iti recomand tot p8.

| Silvyu_Stratulat_2000 a răspuns:

Clar nu!

| BelieberA a răspuns:

Ăștia care ziceți ca iph e naspa si are 'piese slabe'.voi gândiți putin? Daca si iph e o panarama de telefon atunci celelalte ce sunt? Ca sa știți, iPhone-ul e superior tuturor celorlalte telefoane.Samsung e o cărămida care se blochează, na. Singurele Samsung-uri care sunt ok ar fi : s5, s6, s7.In rest, la gunoi.Nu mai vorbesc de celelalte firme de telefoane.