| eduard200 a întrebat:

Merită sa îmi iau iphone 12 pro ma refer la performante? Cum este camera și dacă merită în momentul de față achiziționat?

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Daca nu iti place Huawei P40 Pro (din cauza lipsei serviciilor Google de exemplu, sau datorita marginilor foarte curbate, a bateriei cam mici si a decupajului urias pentru camera frontala),
atunci si iPhone 12 Pro face poze de top.
Pe partea de video, ultimele 2 modele de iPhone sunt mai bune decat orice Huawei si decat orice Samsung, datorita stabilizarii.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Recomand Samsung ca-s mai performante ca iphone-ul si au cele mai bune camere foto Leica, de cea mai buna calitate de pe piata, la ora actuala.
In plus, pretul la Samsung este mult mai mic decat un iphone, dar calitatea este mult mai inalta.

Răspuns utilizator avertizat