| AllleAlllexandra a întrebat:

Merita sa iti cumperi LG L7? Am nevoie de cateva pareri..chiar vreau sa imi cumpar unul in culoare alba happy Multumesc happy

3 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Este un telefon bun si cautat, vezi si review-urile celor ce l-au cumparat: http://bit.ly/LG-Optimus-L7-Negru

| davidtm a răspuns:

Nu-i asculta pe astia.
am umblat eu pe un l7, se misca greu, e slab, are lag in meniu...
se plang multi de el.
cumparati s2 pe alb, e si mai frumos, si e si foarte perfomant, si are un design frumos, subtire.il am eu si e foarte tare telefonulbig grin
fereste-te de l7.
funda?

| AllleAlllexandra explică (pentru davidtm):

Da..ai foarte mare dreptate dar din pacate nu am bani sa imi cumpar un s2 ..de aceea vreau sa imi iau un LG l7. happy dar mersi totusi de sfat happy