| Daniel_Robert_2002 a întrebat:

Merita sa-mi iau Iphone 7 replica?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

NU! Si niciun fel de replica la absolut niciun telefon. E cea mai mare teapa pe care poti sa tii-o iei exceptand telefoanele SH stricate.

| UserRo10 a răspuns:

Doar daca ai alt telefon ce il vei folosi zi de zi. Replica doar sa o ai sa te vada lumea. Maxim un apel sau mesaj.

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Nu,si am sa iti dau si niste motive.
-material prost, la prima scapare se desface si ramai cu ecraul in mana.
-camera este slaba.
-daca stai mult pe el, e ca un calorifer.
-nu are sistem de operare premium, ceva copie ieftina si sa nu te sperii daca iti apare porni chinezesc in galerie.
-nu are magazin play.
-posibil sa nu se conecteze la internet din cauza zonei in care te aflii.
-aplicatii ciudate si fara scop.
-componente ieftine, se ard/incing la utilizare.
Funda?

| alinna197 a răspuns:

Nu.

| Daniel_Robert_2002 explică:

Multumesc frumos!