| davidtm a întrebat:

Merita sa renunt pentru s2-ul meu pentru un alt telefon? si care ar fi acel telefon? telefonul l-am cumparat din aprilie, imi merge tot ce e posibil pe el.

Răspuns Câştigător
| NeyLyo10 a răspuns:

Ar merita să renunţi la S2 pentru ca au aparut telefoane mai performante:S3, S3mini,S4.Bineînţeles ca S2 e performant pentru ca orice telefon cu android este bun happy

6 răspunsuri:
| Ghergel a răspuns:

Lai luat la liber sau la abonament?

| WithoutName123456789 a răspuns:

Ar merita sa renunti la el pentru Samsung Galaxy S3 sau S4.

| KinekT a răspuns:

Da merita se renunti la el. il vinzi second hand, mai pui ceva bani si iti iei un s3-s4 cu procesor mult mai mare ecran mai mare. camera mai buna.

| davidtm explică (pentru Ghergel):

Second hand de pe okazii.cu garantie factura, si nici cea mai mica zgarietura pe ecran.

| BountyWG a răspuns:

Salut! Ai putea sa vinzi telefonul tau la un Second Hand.Sau daca ai abonament poti sa vinzi telefonul sa iei altul cu punctele de la abonament + banii de pe s2 si ai putea cumpara un Samsung s3 sau chiar s4 sau note 2. IIti dau nota 10 pe intrebare.Imi dai funda? Multumesc! PA!

| Ghergel a răspuns (pentru davidtm):

Mai tinel pana se ieftineste S3.