| Mihai200009 a întrebat:

Merita sa schimb placa placa de baza la un iPhone X? As vrea sa o schimb deoarece e blocat si nu mai stiu contul de iCloud.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pai nici adresa de gmail numai stii? cum ai uitat dintr-o data contul? da merita sa cumperi o noua placa de baza decat sa cumperi unu nou, dar nu poti dovedi ca e telefonul tau, garantia pe ce nume, nu cred ca nu poti dovedi, probabil e furat telefonul

| Mihai200009 explică (pentru RAY):

Telefonul l-am primit pentru ca persoana care mi l-a dat nu mai avea ce face cu el, nu l-a mai folosit un an si a uitat tot.