| StefNN a întrebat:

Merita sa trec de la Note8 la iPhone8? M-am cam plictisit de Android si n-am avut niciodata ios laughing)

10 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu merita.
Dacă vrei să schimbi telefonul, poate cu un Samsung sau Huawei însă nu cu iPhone.

| StefNN explică (pentru LPCTSTR):

Pai si note8 ce crezi ca e?

| LPCTSTR a răspuns (pentru StefNN):

Posibil probabil am uitat sa scriu "cu un alt".
Oricum, iPhone este prea limitat. Eu personal urasc Apple.

| gelu1970 a răspuns:

Nu merita.
E ca un downgrade.
Iphone 8 nu e superior lui note 8 prin nimic.
Insa daca vrei sa testezi esti liber.

| Bogdan70001 a răspuns:

NU merita.iOS este un rahat, crede-ma am avut si eu un iPhone 6S si da, telefonul ok, dar iOS-ul strica 50% din telefon.Acm am un XIoami Redmi 4X cu Android 8.1 stock si sunt de 2 oei mai multumit

| iwefgOficiall a răspuns:

Nu merita sa treci de la note 8 la iphone indiferent de model are 100% mai multe functii note8!

| iamdeeeeeni a răspuns:

Depinde ce vrei să faci cu telefonul... Ține cont de faptul că dacă treci de pe Android pe IOS vei pierde totul de pe telefon... inclusiv poze/contacte etc și nu le poți transfera. happy

| aXy99 a răspuns (pentru iamdeeeeeni):

Cred ca poti.
Nu mai stiu exact daca de pe Android pe iOs sau invers, dar poti sigur.

| StefNN explică (pentru aXy99):

Daca merita intrebam nu daca pot

| iamdeeeeeni a răspuns (pentru aXy99):

O prietenă a avut Android și și-a luat iPhone și nu a putut transfera nimic, de asta am zis...