| Cristi_Hordila_1991 a întrebat:

Merita trecerea de la iPhone 4 la iPhone 5s? Sau sa astept urmatorul? Voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca ai euroi grei la tine merita dar nu merita sa pierzi un car de bani pe un telefon stiind ca iti poti cumpara un calculator mai performant, niste haine bune ceva adidasi de rezerva... ar fi o prostie sa despilfarezi banii pe un telefon scump.

4 răspunsuri:
| zaratu a răspuns:

Merita frate este o diferenta de la cer la pamant

| AlexandraPrincess a răspuns:

Da,deoarece este mai nou, deosebit.
iti recomand mai mult: Samsung Galaxy, sunt mai bune.winking

| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Merită, este diferență mărișoară între ele, și de performanță, și de design.Momentul în care este recomandat să-l cumperi este imediat după lansarea noului model, prețurile vor scădea dramatic la 5s.Succes!

| Golddy a răspuns:

Eu zic 5c