| Derkes a întrebat:

Merita trecerea de la s7 edge la Samsung a70? In conditiile in care s7 edge nu prea il foloseam deloc, nu ma joc jocuri, doar stat pe Facebook, poze, filme si cam atat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca te uiti la filme nu fiindca s7 edge are un display mai bun ca a70 deci o vizionare mai buna cel putin pe Youtube dar si la filme

| Derkes explică:

Stiu, telefonul actual S7 edge este foarte crapat, il am de 2 ani, si am zis sa il schimb cu ceva mai ieftin. Am dat pe el 3000 de lei la timpul acela.