| crowleyburgon a întrebat:

Merita trecerea de la un 5s 16 gb la un 6s 32gb?
N-as vrea sa iau un 7 ca nu e prea diferit de 6s, iar de 8 si X nu mai zic nimic ca sunt foarte scumpe...
In momentul de fata iphone 6s 32gb e 2300 lei...am nevoie de pareri de la cei care au facut aceasta schimbare...sau cel putin cei care au iphone 6s.

2 răspunsuri:
| Alexand3ru1 a răspuns:

Bineinteles ca merita.
Mai ales ca memoria e dubla, spatiu de stocare mai mare.
Forma si dimensiunile telefonului mai mari.
Plus ca e mai rapid in viteza ca si 5 s.
Sa nu mai vorbim de designul telefonului 6 s, arata impecabil.
Eu zic ca merita.
Depinde si de tine daca esti atras si multumit de ce poate acel telefon pentru ce va urma sa faci cu el.

| Antonia9292 a răspuns:

Iphone 6S este un telefon foarte misto, foarte bun, foarte foarte. L-am vazut rar in servicul GSM in care am lucrat, iar atunci cand l am vazut, era din cauza softului ( banuiesc ca stii ca atunci cand iti actualizezi softul urmeaza 2 3 saptamani de bug-uri pana isi stabilizeaza ei sistemul ), ca fosta posesoare de Iphone, recomand. Am trecut la un Samsung si sunt un pic dezamagita! Succes!