| xSega a întrebat:

Merita un iphone 6s 64gb, 800 de lei? Telefonul arata bine 9 din 10

Răspuns Câştigător
| OnePiece a răspuns:

Daca asa stau lucrurile, atunci ia-l. Numai sa isi scoata contul de icloud de pe el ca sa il poti folosi.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Normal ca merita daca nu e blocat in icloud

| Adry05 a răspuns:

Numa sa fii sigur ca nu te inseala proprietaru si-ti ascunde ceva defecte. Daca nu, da, merita.

| anonimg a răspuns:

Nu lua iphone de la mana a doua. Niciodata.
Poate sa fie furat, poate sa fie blocat in cloud si nu ce-i face sa-l deblochezi. Nici degeaba sa nu iei iphone de la mana a doua.
Ia-l nou din magazin daca iti place iphone. E ieftin ca l-a procurat prin mijloace necinstite.

| xSega explică (pentru anonimg):

Nu e furat si nici blocat suntem prieteni buni, telefonul nu are nici-o problema ba de curând i-a schimbat si bateria

| OnePiece a răspuns (pentru xSega):

Daca asa stau lucrurile, atunci ia-l. Numai sa isi scoata contul de icloud de pe el ca sa il poti folosi.

| Sn4k3 a răspuns:

Daca n-are probleme, sigur.

| OnePiece a răspuns:

Nu merita.

| xSega explică (pentru OnePiece):

De ce?

| OnePiece a răspuns (pentru xSega):

La 800 de lei mi se pare usor suspect.

Si mai e ceva. Apple au fost prinsi recent cu mata in sac ca isi incetinesc telefoanele pe masura pe masura ce durata de viata a bateriei scade. Deci in timp ii vor scadea performantele, desi Apple a promis un update prin care va rezolva problema. Acuma nu stiu.

| alexwahl a răspuns:

Normal!

| georgyanaaa a răspuns:

Este bun daca nu are nicio problema si este ferfect ok atunci este bun

| Negrău_Camelia_1996 a răspuns:

Sunt multi oameni care isi vand iphonurile la pret mic pentru ca si-au facut upgrade. Totusi, 800 de lei e cam putin. Merita, Cu conditia sa fii la fata locului, sa il incerci sa vezi daca nu e blocat in icloud sau sa nu aiba vreo defectiune. Abia apoi sa il cumperi cand te-ai convins ca e ok.

| xSega explică (pentru Negrău_Camelia_1996):

Nu are nimic telefonul il stiu bine, la noi aici cam așa se vând telefoanele dar persoana vrea să îl vanda să își ia altceva pentru ca s-a plictisit