| AureliusTPU a întrebat:

Merita un s9plus facut la un service GSM?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Intrebare incompletă: "merită" trebuie asociat cu ceva, cum ar fi prețul...

| mustafateke7 a răspuns:

Bună! Sincer, acum depinde ce vrei sa faci la el, daca ii schimbi displayul altceva nu o sa merite deoarece cu banii aceea, mai adaugi si iti poti lu altul, acum depinde in ce context spui „facut la un service gsm"

| AureliusTPU explică (pentru mustafateke7):

Buna nu e display-ul is reparatii la placa de baza si la placa de jos de unde incarci, mufa aux, etc

| AureliusTPU explică (pentru sierra1):

Dece doomnule profesor?

| sierra1 a răspuns (pentru AureliusTPU):

Prețul bade! să putem zice dacă merită sau nu, ințelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine îţi cumperi unul din gama Samsung Galaxy A. Poate că nu au aceleaşi facilităţi ca un Samsung S, dar sunt performante, de fapt orice produs din gama Samsung e performant şi de calitate.

| AureliusTPU explică (pentru sierra1):

Pretul e de 300 lei

| sierra1 a răspuns (pentru AureliusTPU):

Ia-l urgent!