| EdySk3ll a întrebat:

Mi.a apărut pe ecran o dungă neagră serpuita neagră... de Ce? Am S7

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum a aparut brusc? Sau ai lovit tu telefonul, trebuie urgent schimbat displayul ca dunga aceea o sa se extinda si va afecta buna functionare a displayului, o inlocuire de display te costă intre 150 si 300 lei cu aproximatie, mergi cu el in servis si intrebi cit costă si în cît timp este gata, de unde esti?

| Codrinela a răspuns:

Dacă ai scăpat telefonul s.ar putea sa fie de la display cred

| EduardABiro a răspuns:

Boss, aici sunt mai multe variante, poate ti-ai spart display-u', e posbil sa-ti fii intrat un lichid la display, (apa, ulei) du-te la un service, sau la garantie.