| DeeaDiduu a întrebat:

Mi-a aparut un Android cu un triunghi rosu si semnul exclamarii. I-am dat reboot, am sters si memoria cache si i-am dat si factory reset, dar tot nu porneste. Asta ar fi povestea pe scurt. Am un Allview energy p6 lite si inca de cand l-am cumparat nu mergea tocmai bine.

Pe lung:
Ieri ascultam muzica la casti si am constatat ca mi s-a blocat telefonul atunci cand am vrut sa opresc muzica. Am asteptat sa-si revina, dar nimic. Am scos castile si nu s-a intamplat nimic. Am zis ca il las asa si ma asteptam sa mearga dupa ceva timp. Cand m-am intors sa vad nu se mai pornea. L-am bagat la incarcat ca de obicei asa il faceam sa se porneasca. Dupa o ora am vazut ca se porneste dar nu arata ca se incarca(arata ca se porneste dar nu se pornea de fapt laughing ) si a stat tot asa de la 11:30 pana la 20:00. N-a mai facut niciodata asa. Cam pe la 20:00 am vazut ca ecranul e stins si stiam ca i s-a terminat bateria. Asta asteptasem. L-am bagat la incarcat si dupa ce s-a incarcat de vreo 15% i-am dat pornire si atunci mi-a aparut androidul acela.

6 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Schimba sistemul de operare!

| tehno125482 a răspuns:

Cred ca s-a stricat softul Android!
trebuie dus la un service!
acolo vei afla dela un profesionist care e problema!
ii poti spune si cum ai ajuns in aceasta situatie!
eu cred ca tilva resofta!
uneori in aceste cazuri se schimba si bateria!
s-ar putea sa schimbe si bateria!
o zi buna si nu uita;
nu sunt sigur cai dela soft nu sunt sigur cai dela baterie!
du-te la un service si nu incerca sa resoftezi telefonul acasa!

| DeeaDiduu explică (pentru tehno125482):

Asta am sa facwinking

| tehno125482 a răspuns (pentru DeeaDiduu):

Funda?

Răspuns utilizator avertizat