| antrebarisiraspunsuri a întrebat:

Mi-a fost sters contul de tiktok fara sa fac ceva gresit, si nu imi apare nici ceva sa fac contestatie. Stie cineva cum pot lua legatura cu ei? o adresa de mail sau ceva sa le transmit ca au facut o greseala?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este evident ca ai facut ceva foarte rau sau ilegal pe tiktok daca ti l-au inchis, ceva de care tu nu ai habar si nu esti constient ca tot repeti greseala, odaca ce si Instagramul ti-a fost inchis contul, acum 2-3 saptamani.

"în 5 Ianuarie | antrebarisiraspunsuri a întrebat:
A mai patit cineva sa i se inchida contul de Instagram fara motiv? Aseara cand dadeam scroll, dintr-o data mi-a aparut, cont dezactivat. Am facut contestatie si inca nu s-a intamplat nimic. A mai patit cineva? Credeti ca mai pot sa il recuperez?"

Pune mana si citeste REGULILE de folosire ale ambelor site-uri, fiindca continui sa faci ilegalitati, numai din aceste motive ti se pot inchide conturile!

| raMLesS a răspuns:

Lasa-l asa sters ca e mai bine iti zic eu laughing

| antrebarisiraspunsuri explică (pentru raMLesS):

Nu e bine deloc, aveam aproape 20k. suma asta nu se face peste noapte

| raMLesS a răspuns (pentru antrebarisiraspunsuri):

Si ce postai pe tiktok

| 1234568807 a răspuns (pentru antrebarisiraspunsuri):

Si cu ce te avantajeaza asta? Degeaba ai 20k urmaritori pe tik tok daca in realitate nu ai prieteni, aplicatiile astea v-au spalat rau de tot pe creier, o sa ajungeti sa va sinucideti daca cineva va sparge contul sau il sterge

| carevaescu a răspuns:

Intra in contact cu customer service

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu ce se întâmplă au ceva probleme din câte onserv, fiindcă nu se comportă normal de la un timp și se observă lucrul acesta. Stai fara griji că se va rezolva. Îți poti recupera contul înapoi activând iarăși id-ul și parola pentru că ele există în continuare, iar dacă nu încearcă să schimbi parola, ori așteaptă o perioadă răspunsul oficial din partea lor. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citește bine regulile comunității înainte să îți creezi un cont și totul va fi bine, pentru aceasta sunt "termenii si condițiile" happy nu poți face contestație dacă nu ai un cont funcțional. Însă totul este în regulă, eventual făți alt cont până îl recuperezi pe acela. Succes!