| Mario1994 a întrebat:

Mi-a pus cineva de la service folia de sticla pe telefonul meu Huawei Mate 20 și am observat ca se vede puțin neclar, nu e spart, nu l-am scăpat. Ce poate fi? E de la folia?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Dap, e normal sa nu se vada la fel de bine cum se vede fara ea.

| gelu1970 a răspuns:

Sticlă de proastă calitate sau display murdar peste cate a pus sticla.

| alex495 a răspuns:

Da, a dat cu prea multa apa atunci inainte de montaj si a ramas,, murdar". Altceva nu stiu ce ar putea fi

| Mario1994 explică (pentru alex495):

Ce amuzant esti

| alex495 a răspuns (pentru Mario1994):

Eu am folie de sticla si am avut si de aia ieftina, se vedea la fel. Acum depinde cat de murdara esti pe maini, ce sa ti fac daca esti jegoasa si murdaresti ecranul laughing