| TheHobbitHere a întrebat:

Mi-am achizitionat acum cateva zile un Nokia lumia 535 de pe cel.ro, si am cateva probleme:

1: Cand opresc teefonul imi arata La Revedere si ramane asa, deci practic nu merge, am asteptat si 30 de minute

2. Uneori cand mi-l deblochez (imi pun parola) ecranul de start nu merge, arata ca se incarca sau ceva de genul si trebuie sa ii dau restart.

3. Cand vreau sa ma uit la pozele facute (din fotografii) multe dintre ele sunt gri spre negru si cand apas pe ele imi scrie "Nu se poate obtine fotografia. Incercati din nou mai tarziu." Si trebuie sa astept 3 secunde ca sa se incarce.

Dau funda si va rog raspuns cat mai rapid

2 răspunsuri:
| vlad7655 a răspuns:

Like to play Clash of Clans and I use http://maxclashgems.com Now you will know why some clans are so strong! (0UNw3)

| TheHobbitHere explică (pentru vlad7655):

Ce raspuns e asta? Doamne fereste ce tampit