| BlueBroom a întrebat:

Mi am activat extraoptiunea de net nelimitat de la cartela frog.Acum nu mi mai merge si nu stiu de ce.Am trimis mesaj la 9691 si mi s a trimis mesaj ca serviciul web'n'walk nu poate fi configurat automat pe telefonul meu.Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru webn walk sunt necesare setari manuale facute de tine altfel telefonul nu se poatre configura la NET singur sitiu asta de ani de zile de cand aveam si eu Net pe telefon si poate te intrebi cum faci setarile ori sun i la 1234 si ti le timit pe mail ori scrii "setari pentru webnwalk pentru si marca si modelu si o sa iti dea ceva pe google"