| adixdeli a întrebat:

Mi-am activat optiunea aia de la Orange young cu facebook si messenger nelimitat si cand intru pe facebook nu imi apar pozele/imaginile. oare o fi de la telefon (am Samsung corby) sau de la optiune?

3 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

E din cauza telefonului, scoateti aplicatia facebook happy

| JulyStorm a răspuns:

Am avut si eu un Corby Pro, si tot figuri din astea facea. Schimba telefonul. Sau mai da-i cate un restart din cand in cand.

| LittleLuciane a răspuns:

Si eu am avut tot asa.incearca sa dai la internet setari setari afisaj si iti apare ceva cu imagine si tu dai da eu asa l'am facut si acum merge bine