| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am activat optiunea Internet PrePay 6, care are 0, 5Gb de net tot timpul,1, 5Gb intre orele 12:00 si 7:00 timp de 15 zile, dupa cele 15 zile cand expira optiunea,cei 0, 5Gb imi raman pana ii termin sau expira si ei?

4 răspunsuri:
| AverageIAlex a răspuns:

15 zile 1, 5gb sau 15 zile toata optiunea? Daca e a2a parte, atunci iti expira si aia 0.5

| ombladon a răspuns (pentru AverageIAlex):

Scrie exact asa : "Ai 0, 5Gb oricand, 1, 5Gb intre orele 12:00-7:00 valabil 15 zile" sad

| AverageIAlex a răspuns (pentru ombladon):

Internet PrePay 6 6 EUR 0.5GB 1.5GB 2GB
15 zile

Da, e valabil 15 zile totul.

| geomi a răspuns:

Vezi daca un 4G mobil nu te avantajeaza mai mult http://osandulescu.lv7.us/detalii-produs.html?grpno=&prdno=74