| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am actualizat software-ul de la Android. Am un Samsung J5, nu a fost actualizat de f mult timp. Ideea e ca dupa actualizare, imediat mi-a aparut alta si am dat instalare. Ambele actualizari s-au instalat una dupa alta intr-un mod asemanator. De ce?

1 răspuns:
| TheTom7 a răspuns:

Erau mai multe actualizari disponibile. Samsung nu combina actualizarile. Poate acele actualizari erau diferite, sau nu ti a dat o din prima pe cea noua. Puteai citi ce s-a schimbat cand l-ai actualizat sau poti cauta pe net. Oricum nu este nimic rau.