| Adrain121 a întrebat:

Mi.am cumparat acum cateva zile un Allview v2 viper i 4g si nu am observat la început daca se incinge in partea de sus, am observat dupa ce i.am facut update la android. Oare de la update se incinge sau de la el? Si daca e de la update ce pot face sa nu se mai incinga?

Răspuns Câştigător
| iDarkness a răspuns:

laughing)) Nu e de la update. Procesorul se incinge, e ceva normal.

| Adrain121 explică (pentru iDarkness):

Frate, e ceva cam anormal. Nu stiu daca tu vorbesti pentru ca stii (asta stiu si eu si multe altele. Nu sunt unul care habar n-are) sau ai telefonul, ai un prieten cu telefonul acesta, dar pot sa-ti spun ca se incinge cam rau pentru un telefon. Nu stiu ce sa zic, daca se incinge de la procesor, adica ar trebui sa duca procesorul nu? Stau pe mess sau Facebook si se simte ca e putin incins.

| iDarkness a răspuns (pentru Adrain121):

Copilu', asculta la mine, cand o sa gasesti telefon care nu se incinge in partea de sus atunci sa viii cu argument.

| iDarkness a răspuns (pentru iDarkness):

Vii* si se simte usor fierbinte pentru ca procesorul lucreaza.