| tanduca03 a întrebat:

Mi-am cumparat acum cateva zile un telefon si bateria mi se descarca foarte repede...am instalat si aplicatii pentru salvarea bateriei. Am bateria Litiu-Ion

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de baterie originala pentru modelul tau de telefon.

| Max_David_1994 a răspuns:

Si cati mAh ai la baterie? Eu aveam un telefon tot cu baterie LI-Ion de 1, 900 mAh, si mi se descarca in 30min. sau intr-o ora. O baterie buna e de peste 3, 000-3, 500 mAh. Daca vrei poti sa cumperi un acumulator sau o baterie si un incarcator bun. Nu te lua dupa astia care zic ca trebuie. sa reformatezi bateria... =v Nu rezolvi nimic. daca. reformatezi bateria. Funda?

| AlexaMaria13 a răspuns:

Depinde si cat stai pe telefon. Si acele aplicatii cred ca duc la descarcarea bateriei.

| MrCriss1997 a răspuns:

L-ai reformatat măcar cum sta in magazin lol ca nu tine bateria trebuie sa o reformateziwinking