| ValentinMrr a întrebat:

Mi-am cumparat de curand un Lg L9...am fost adeptul Windows phone si nu inteleg nmk din.Androis.imi poate spune cnv niste aplicatii folositoare? ms

Răspuns Câştigător
| Deyu0713 a răspuns:

In primul rand poti folosi manualul de utilizator. Apoi poti intra pe Market, Play Store sau cum iti apare tie si sa cauti niste aplicati care ti se par mai interesante, te uiti la descriere si vezi ce zice despre aplicatia aia. Funda?

2 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Clean master, viber, whatapp, shazam.doctor battery, sper ca te-am ajutat putin.

| piratuu a răspuns:

Magazin Play, Chrome, Cateva din aplicatiile Google.