| anoniiim1807 a întrebat:

Mi-am cumparat un Allwiew V2 Viper xe.
Si se aude un zgomot ciudat in el.Nu pot sa il desfac pentru ca nu are capac.
L-am dus la service si tot nu au facut nimic pentru ca se aude in continuare.Ei au schimbat soft-ul...nu stiu exact ce au facut.
De ce s-ar putea auzi asa?

3 răspunsuri:
| RazvanUsa a răspuns:

Din cauza difuzorului, sau din cauza sistemului de operare

| anoniiim1807 explică (pentru RazvanUsa):

Dar se aude sus si difuzorul e jos. Plus ca nu se aude doar cand este blocat, stins. Cand stau pe el nu se aude. Iar daca ma joc pe el ca 10-15 minute se incalzeste foarte tare.

| RazvanUsa a răspuns (pentru anoniiim1807):

Cred ca e o problema mai grava. Cred ca iti este ascultat telefonul. Daca vrei sa scapi de problema ar trebui sa suni la 544. Daca o sa se auda un sunet ciudat pe spate e clar ca iti este ascultat, iar daca spune ai tastat un nunar greșit, înseamnă ca nu este ascultat. Sa imi spui te rog dupa daca a fost asta problema