| crista200 a întrebat:

Mi-am cumparat un Samsung galaxy ace duos acumm cateva zile si mi se descarca foarte repede. L-am incarcat de 3 ori intr-o zi si mi-am descarcat si battery saver si se descarca si mai repede ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| Gimmie1ツツ a răspuns:

Daca tilai cumparat acum 3 zile mai lasa-l 15-20 de zile, deoarece trebuie sa sa se obisnuiasaca bateria

| CodruTz_CoRy_1991 a răspuns:

Fii atent sa nu ai wii fii activat sau alte chestii care iti mananca bateria. daca l-ai cumparat SH ai grija sa nu faca masa.