| alexandrustefan10 a întrebat:

Mi-am cumparat un Samsung galaxy s2 si mi-am facut cont pe magazin play si de fiecare data cand vreau sa descarc un joc, o aplicatie imi arata ca aplicatia trebuie sa-mi poata vedea contactele si alte chesti locatia memoria telefonului. Imi puteti spune ce pot sa fac? Ar fi mai bine sa-mi fac cont pe Samsung apps?

Răspuns Câştigător
| Andy88 a răspuns:

De ce ti-e asa frica? daca folosesti aplicatia fara net activ nu patesti nimic, chiar la unele jocuri online ia contactele si le pune la prieteni daca sunt sincronizate cu retelele de socializare. Deci da-i da ca nu patesti nimic,.

2 răspunsuri:
| Andrei1099 a răspuns:

Nu are nimic, aplicatia cere acces la sistem si la functiile lui. Trebuie doar sa accepti. Daca isntalezi de pe samsumg apps e acelasi lucru doar ca nu te mai intreaba.