| OhGodWhy a întrebat:

Mi-am cumparat un Samsung galaxy s3 si nu stiu de ce dureaza cam 5 secunde sa-mi deschid contactele.
O explicatie sau ceva ajutor?

3 răspunsuri:
| RobDogg a răspuns:

De indata ce TOCMAI l-ai cumparat! De ce nu te duci si intrebi? Ai garantie?

| OhGodWhy explică (pentru RobDogg):

De asta intreb intai sa vad daca nu este ceva simplu care poate fi rezolvat. Daca nu este, atunci il returnez sau altceva
Il am de 1 saptamana
Si chiar la inceput am avut ceva probleme cuaplicatiile dar in rest totul mere normal.L-am comandat de pe eMAG si ca sa-l returnez dureaza 14 zile cu verificari si *** ce mai fac aia!
Deci dah cam naspa

| RobDogg a răspuns (pentru OhGodWhy):

Te-nteleg, dar daca tu chiar iti doresti telefonul ala, du-te la eMAG si pune-i sa faca verificari, n-au de ales, daca nu se poate face nimic, ori iti da altul ori banii inapoi, cred.