| Ioana_Monica_Codreanu_1987 a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon cosmote smart xceed si vreau sa va rog sa imi spuneti daca este codat, adica doar cu cartela cosmote merge? unde il pot decoda si cat timp tine decodarea? banuiesc ca nu e o avere sa il decodez.

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Nu este codat. La Cosmote nu se codeaza telefoanele nici la abonament si nici la cartela, cum se intampla la Vodafone si Orange.

| Ioana_Monica_Codreanu_1987 explică (pentru LTAA):

Telefonul este codat. Nu pot sa il decodez deoarece imi pierd garantia.

1 răspuns: