| oanazam a întrebat:

Mi.am cumparat un telefon Nokia lumia 610 si nu merge nici sa primesc nici sa trimit fisiere video, photo prin bluetooth..stie cineva dc?

Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

Asa e la toate telefoanele cu Windows Phone 7.5, nu poti trimite fisiere prin bluetooth. Bluetooth-ul il poti folosi doar pentru prostii ca hands-free, transfer de contacte, etc.

Din pacate nu poti face nimic...Toate vin din fabrica cu limitarea asta.

2 răspunsuri:
| Someoneeene a răspuns:

La mine daca nu dau pe vizibil nu pot sa primesc. Pai ai incercat sa primesti imag. si de la alte telefoane? Ca nici eu nu pot primi de la toate tel.

| Vu a răspuns:

Din cauza ca e codat, presupunthinking