| Ciocolata007 a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon Nokia lumia 920. M-am folosit de el o saptamina.Acum cind vreau sal aprind mi se face ecranu negrusad.Nu l-am scapat jos.In general nu i-am facut nimic.Sa i se fi stricat cristalele?sad

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Se numesc cristale Swarovsky.Du-te cu el la reparat si explica situatia.

| xxx8 a răspuns:

Sall....ar putea fii o problema fizica sau o problema de soft cel mai bine ar fi sa il duci in garantie ca sa afli ce s-a stricat de faptwinking

| DJMikeGMC a răspuns:

Daca tot il ai de 1 sapt dul la garantie, e stricat din fabrica