| kiki_4668 a întrebat:

Mi am cumparat un telefon Prestigio 5504 e bun merge tot ce mi am pus pe el dar depa 3 zile a inceput sa faca figuri touchscreenul...se deruleaza singur sau muta iconitele de pe ecran si nu i pot face nimic numai sa repornesc ecranul pana isi revine.N as vrea sa l dau la garantie poate stiti voi ceva, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Nu ai ce, e normal sa faca fente telefoanele de genul asta, nu au softul bine instalat.

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

De ce sa nu-l duci? Si inca urgent.

| Barbieru_Cristian_1997 a răspuns:

Poate fi mai multe.
Incearca sa ii dau reset din fabrica sa vezi poate a sa mearga cum trebuie, i-ati un antivirus pe el *AVG* incearca laughing Si daca nici asa nu merge du-te la un service gsm si pune alt soft sau du-te la garantie daca nu merge niciuna din astawinking bafta! Funda?

| Vvistula a răspuns (pentru Barbieru_Cristian_1997):

Poate fi mai multe, vai de romana noastra