| onlycupcakes a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon Samsung Galaxy A50 acum vreo 3-4 luni si am observat ca daca ma suna cineva si eu nu vad ca m-a sunat, nu apare nicaieri notificarea ca am apel pierdut (doar la jurnalul de apeluri apare ca m-a sunat cineva) si daca nu intru acolo nu pot afla altfel daca m-a sunat cineva. La fel si la mesaje, nu primesc notificare nici pe ecranul de blocare, nici cand e ecranul deblocat. Am observat ceva ciudat, faptul ca atunci cand primesc mesaj/apel apare cifra "1" la pictograma de la mesaje si dupa o secunda dispare. Am umblat la setari, am pus sa apara fereastra pop-up si tot nu merge. Am si actualizat software-ul si nimic. Ce as putea sa fac sa apara notificarile de la apelurile pierdute/mesaje?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Umbla setari si porneste notificarile! http://bit.ly/37tPZ58 Daca nu reusesti trimite-l in service! Banuiesc ca este in garantie! I-a legatura cu service-ul sau cu Samsung-ul. Si eu am asa ceva din septembrie 2019 si este foarte bun.
Cauta ajutor si aici: http://bit.ly/37oVuSO

| cfrtobias a răspuns:

Poate ai oprit notificarile

| whatisthis19 a răspuns:

Este un telefon de rahat