| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am dus telefonul la service la Vodafone, si am inteles ca ajunge la Bucuresti la regenersis.chestia e ca l-am dus joi si chiar si azi imi apare pe site la regenersis ca telefonul nu este in baza de date straight face
a mai beneficicat cineva de reparatiile pe baza de garantie la acest service?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ai RĂBDARE!

În general, aceste "transferuri" şi reparaţia aferentă durează în jur de 4-6 săptămâni.

Toate cele bune.

| sinblade27 a răspuns:

Vodafone lucreaza cu 4 service-uri esti sigur ca a fost trimis la ei si nu la celelalte 3?